گروه تاتر امید ققنوس که این سال ها نماینده شایسته هرمزگان در جشنواره فجر بوده است از ۲ اردیبهشت اجرای عموم "من خدا را دوست دارم" را در بندرلنگه آغاز می کند.به دوستانه هنرمند  بندرعباسی پیشنهاد می کنم که یک مینی بوس کرایه کنیم و همه با هم عصر پنچ شنبه 5 اردیبهشت برای دیدن این اثر به شهر زیبای بندر لنگه برویم.آنهایی که علاقه دارند به این ایده تا یک شنبه به من اعلام کنند تا من لیست رو ببندم.

تاتر تی تووک از همه شما دوستانی که برای دیدن نمایش"مردی که با علف اشتباهش می گرفتند" به پلاتو آفتاب بندرعباس تشریف آوردید،تشکر می کند.متاسفانه بنا به دلایلی اجرای این اثر در بستک کنسل شده است.
ﻣﺮﺩﻱ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻋﻠﻒ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﺶ می گرفتند.

ﺧﻮﺍﻧﺶ ﺍﺑﺮﺍﻫﻴﻢ ﺑﺸﺘﻜﻮﻫﻲ ﺍﺯﻧﻤﺎﻳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻋﻤﻮﺳﺎﻡ ﻣﻦ
ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻟﻦ ﺟﻨﻜﻴﻦ
ﻓﺮﻭﺭﺩﻳﻦ26
ﺑﻨﺪﺭﻋﺒﺎﺱ.پلاتو آفتاب


گروه تئاتر «تی‌تووک» بندرعباس با برپایی روز جهانی تئاتر از یکی از هنرمندان با سابقه‌ی شهرشان تقدیر کردند.

ابراهیم پشت کوهی سرپرست این گروه تئاتری درباره‌ی برنامه‌های ویژه روز جهانی تئاتر که 7 فروردین ماه به همت این گروه در بندرعباس برگزار شده بود به خبرنگار بخش تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت:‌امسال نیز همچون دو سال گذشته گروه ما برنامه‌ی روز جهانی تئاتر را به صورت خصوصی برگزار کرد و در این برنامه از آقای مهدی عطایی دریایی هنرمند با سابقه‌ی تئاتر بندرعباس که در راه‌اندازی دانشکده‌ی هنر این شهر نقش بسزایی داشته است تقدیر کردیم.

این کارگردان تئاتر ادامه داد: برنامه‌ی امسال در مقایسه با دو سال گذشته خیلی با شکوه‌تر برگزار شد و آقای سلطان‌زاده شهردار بندرعباس سخنرانی کرد و قول داد امکاناتی را برای بهبود وضعیت تئاتر فراهم آورد.

پشت‌کوهی از پیمان شریعتی و افسانه زمانی دو تن از هنرمندان تئاتر به عنوان مهمانان ویژه این برنامه نام برد و گفت: خوشبختانه امسال در کنار هنرمندانی که از مناطق اطراف مانند بندر لنگه، میناب، رودان، هرمز و لار به مراسم آمده بودند، میزبان این دو هنرمند از تهران هم بودیم.

به گفته او اجرا چند قطعه کوتاه نمایشی و اجرای موسیقی توسط بهرنگ عباس‌پور از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

همچنین در این برنامه بیانیه‌ی روز جهانی تئاتر که توسط داریوفو هنرمند شهیر تئاتر نوشته شده است توسط گروه تئاتر «تی‌تو‌وک» به شکل نمایشی اجرا شد.

اجرای این برنامه را محمد سایبانی بر عهده داشت و این مراسم در سالن تئاتر گروه تئاتر «تی‌تو‌وک» برپا شد.

ابراهیم پشت کوهی درباره‌ی دیگر فعالیت‌های گروهش به ایسنا گفت: قرار است نمایشنامه‌ی «مردی که با علف اشتباهش می‌گرفتند» را از تاریخ 25 فروردین تا دوم اردیبهشت در شهرهای بندرعباس ، بستک و بندر لنگه نمایشنامه‌خوانی کنیم.

این نمایشنامه که پیش از این در برنامه‌ی نمایشنامه‌خوانی «مولوی» اجرا شده است براساس متن «عمو سام من» نوشته شده و به شیوه‌ای متفاوت روخوانی می‌شود