محمد جعفر مصفابرنامه اول تمیز کردن ساحل پارک دولت  بندرعباس بود.خانم ها خیلی اکتیو و با وسواس! ساحل را تمیز می کردند.البته آقایان هم بله!کسری ملقب به آینده جامعه مدنی جوان ترین عضو گروه بود.البته اصلا خواهرزاده من نیست!برگشت لشگر همراه با غنائم!استراحت می کنیم تا برای رفتن به معبد آماده بشیمافسوس و افسوس.مزاحم خواب معبد شدیم!این هم از فواید داشتن وبلاگ و رفیق بودن با عکاس!عکس دسته جمعی با سر قوطی های نوشابه و اعضای خسته ناپذیر و البته شاد!همراه غیرمنتظره:پیرمردی که با دیدن ما به سر شوق اومده بود به کمک اومد.
در این برنامه به غیر از دوستان تشکل های غیر دولتی آقای بردال عزیز هم برای ما پوستر را آماده کرد و عبدالحسین رضوانی همیشه حاظر با حضورش در برنامه باعث دلگرمی ما شد و البته با سرعت مثال زدنی بیست دقیقه بعد از پایان مراسم این وبلاگ و فتوبلاگ خودش را به روز کرد.
در همین باره:دیوونه خونه من

تعدادی از تشکل‌های غیردولتی در برنامه‌ای مشترک به مناسبت هفته زمین پاک در ساحل پارک دولت بندرعباس جمع می‌شوند.

این برنامه به دو بخش تقسیم می شود:

1.جمع آوری زباله‌های ساحل؛در این بخش که به صورت نمادین برگزار می‌شود تمامی اعضا با در دست داشتن کیسه‌های زباله مشغول جمع آوری می‌شوند، این قسمت از برنامه یک ساعت به طول می‌انجامد.

2.در این قسمت اعضا توسط اتوبوسی که تهیه شده است برای بازدید به معبد هندوها رفته و با دعوت از مسولین میراث فرهنگی سوالات خود پیرامون دلایل راکد ماندن این مکان تاریخی و فرهنگی بازگو می‌کنند. در آخر بیانیه‌ای که تهیه شده است خوانده می‌شود.

دوستانی که علاقمندند می‌توانند این یادداشت را در وبلاگ خود منتشر کنند.

حضور در این برنامه برای همگان آزاد است.

در همین باره:راز سر به مهر،حسن بردال،گنجشکک و عبدالحسین رضوانییه صبح قبل از اینکه رویاهام فرار کنند، دو تا خودکار سیاه و یه مدادم افتاد تو سنگ توالت.

اطلاعات بیشتر در وبلاگ سیاورشن و به همین سادگی.

دوست عزیزم جناب بلاگ اسکای هفتمین سال زندگیت رو بهت تبریک می گم و با تمام وجود از زحماتی که برای ما می کشی سپاسگذارم.

                                                                                                       

                                                                                                                     کاربر بهشب.